Arena Design Review 2018

Podczas Areny Design w Poznaniu, która odbywała się w terminie 6-9.03. , Schattdecor prezentował nowe propozycje wzornicze i trendy oraz  świętował jubileusz 25-lecia w Polsce.

Zgodnie z motto: „Mniej znaczy więcej” zaprezentowaliśmy na naszym stoisku 9 najciekawszych dekorów w ramach globalnej kolekcji Decor Selection 2018 – nasze bestsellery przyszłości. Ponad to włączyliśmy do kolekcji dwa dekory, które zostały zaproponowane specjalnie dla rynku polskiego: Oslo Pine i Carnival. O trendach i nowościach informowała na Arenie Design nasza projektantka Joanna Misiun podczas prezentacji na stoisku.

Obok takich hitów wzorniczych jak „Jackson Hickory” czy „Ventura Chestnut”, pokazaliśmy w ramach wystawy również delikatne, uproszczone struktury jak „Kitami” czy reprodukcję marmuru „Teramo”.

Arena Design 2018
Arena Design 2018

Na Arenie Design można było podziwiać dekory w różnych rozwiązaniach produktowych jak np.  folia Smartfoil EVO, Decolay Real, czy nowe folie Smartfoil Mat+.  Warto też wspomnieć o zadrukach cyfrowych eksponowanych na elementach umeblowania oraz  na wystawie Top Design Award  w postaci wielkoformatowego zadruku  kamienia – dekoru  Barcelona.

Jubileusz 25- lecia Schattdecor w Polsce

W drugi dzień targów firma Schattdecor świętowała  25- lecie swojego istnienia w Polsce. Ponad  200 gości odpowiedziało na nasze zaproszenie  i spotkało się z nami w Concordia Design w Poznaniu. Świętowano w klimatach filmów James Bond, co spotkało się z wyraźną aprobatą gości.

 

Arena Design 2018
Arena Design 2018
Źródło: Schattdecor.pl