Podczas Areny Design w Poznaniu, która odbywała się w terminie 6-9.03. , Schattdecor prezentował nowe propozycje wzornicze i trendy oraz świętował jubileusz 25-lecia w Polsce.
Zgodnie z motto: „Mniej znaczy więcej” zaprezentowaliśmy na naszym stoisku 9 najciekawszych dekorów w ramach globalnej kolekcji Decor Selection 2018 – nasze bestsellery przyszłości. Ponad to włączyliśmy do kolekcji dwa dekory, które zostały zaproponowane specjalnie dla rynku polskiego: Oslo Pine i Carnival. O trendach i nowościach informowała na Arenie Design nasza projektantka Joanna Misiun podczas prezentacji na stoisku.
Obok takich hitów wzorniczych jak „Jackson Hickory” czy „Ventura Chestnut”, pokazaliśmy w ramach wystawy również delikatne, uproszczone struktury jak „Kitami” czy reprodukcję marmuru „Teramo”.
Na Arenie Design można było podziwiać dekory w różnych rozwiązaniach produktowych jak np. folia Smartfoil EVO, Decolay Real, czy nowe folie Smartfoil Mat+. Warto też wspomnieć o zadrukach cyfrowych eksponowanych na elementach umeblowania oraz na wystawie Top Design Award w postaci wielkoformatowego zadruku kamienia – dekoru Barcelona.
Jubileusz 25- lecia Schattdecor w Polsce
W drugi dzień targów firma Schattdecor świętowała 25- lecie swojego istnienia w Polsce. Ponad 200 gości odpowiedziało na nasze zaproszenie i spotkało się z nami w Concordia Design w Poznaniu. Świętowano w klimatach filmów James Bond, co spotkało się z wyraźną aprobatą gości.