Decor Selection2018 – dekory z naszego obszaru trendowego „Ageless Living

Nasza kolekcja Decor Selection  2018 obejmuje cztery tematy trendowe. Jednym z nich jest „Ageless Living”, w  którym to trendzie ważną rolę odgrywają struktury kamienne i metaliczne, a także ciemne, matowe struktury drewna: dębów i orzechów. Obok matowej czerni pojawiają się ciemny niebieski i ciemna zieleń. Eleganckiego charakteru nadają szlachetne tkaniny i skóra. Wnętrze staje się nowoczesne, ponadczasowe i dzięki temu może trafić w gusta wszystkich pokoleń.

Metale szlachetne takie jak stal oksydowana, brąz, mosiądz czy czarna stal węglowa wypierają miedź z piedestału i znajdują uzupełnienie w naturalnych strukturach drewna takich jak na przykład dęby. Miks materiałowy dopełniany jest przez struktury tekstylne. Wzory te przypominają ręcznie tkane materiały. Dekory imitujące metale występują w uspokojonej kolorystyce jak np. czerń stali i zastępują dekory jednobarwne,  tworząc szlachetne połączenia i nadając przez to meblom wartościowego charakteru.

Ageless Living- wzornictwo

 

Corodona
Nasza nowość wzornicza: czarna stal węglowa. Poprzez takie reprodukcje metali chcemy znaleźć alternatywę do dekorów jednobarwnych uni. Z betonem już nam się to udało. Teraz czas na kolejne materiały: miedź i mosiądz. Nasz wzór Corodona to dekor w kolorze czarnym imitujący metal, który doskonale komponuje się z reprodukcjami drewna i znajduje zastosowanie zarówno na blatach roboczych jak i na frontach i korpusach mebli. Inną ważną jego właściwością jest to, że bez problemu daje się stosować w dowolnym ukierunkowaniu. W zależności od wybarwienia można go też interpretować na różne sposoby.

 

Corodona

 

 

Dąb Biscaya
Dąb Biscaya to ciemne wybarwienie struktury dębowej, w głębokim brązowym wybarwieniu. Struktura wzoru jest delikatnie paskowana. Wzór ten, który wyróżniają pory negatywowe i deskowanie, jest bardzo elegancki w wyrazie. Zachwyca on harmonijnym rysunkiem. Po raz pierwszy prezentowany był na SICAM 2017.

 

Biscaya Eiche

 

 

Teramo
Teramo to dekor kamienny w kolekcji Decor Selection 2018, który w naszej opinii ma duży potencjał rynkowy. Czarny, ciemny marmur z białym żyłowaniem przekonuje do siebie dzięki naturalności i autentyczności. W strukturze podkreślone zostały naturalne przebarwienia kamienia, które są charakterystyczne dla oryginału. Dekor doskonale wpisuje się w obszar kuchni i łazienki oraz jako dekoracja powierzchni ściennych. Podobnie jak inne dekory kamienne z kolekcji firmy jak „Barcelona” czy „Wasabi” będzie on na pewno przyciągał wzrok. Dzięki zadrukowi cyfrowemu możemy realizować raport o długości pięciu metrów i pokazać wyjątkowość tego przepięknego wzoru. Doskonale łączy się on ze strukturami drewna.

 

Teramo

 

 

Jeśli macie Państwo pytania do Decor Selection 2018, odnośnie naszych propozycji wzorniczych  czy produktów, prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi działami sprzedaży: sales@schattdecor.de