Dekor Terrazzo Interprint z nagrodą „Diament Meblarstwa 2018”

Energetyczny, interpretujący wzór lastryko, dekor Terrazzo Interprint został nagrodzony w konkursie „Diament Meblarstwa 2018”, magazynu Biznes Meble. Kilkudziesięcioosobowe jury przyznało mu statuetkę w kategorii „Powierzchnie meblowe – klasa premium”.

4 grudnia w Warszawie odbyło się oficjalne wręczenie nagród w konkursie „Diament Meblarstwa 2018”. Wśród zwycięzców znalazł się dekor Terrazzo Interprint, który jest odpowiedzią na rodzący się trend mody na lastryko. W kategorii „Powierzchnie meblowe – klasa premium” nie miał sobie równych.

„Wyróżnienie dekoru Terrazzo ma dla nas ogromne znaczenie. Cieszymy się, że praca naszych projektantów została doceniona tak prestiżową nagrodą.  Tworzenie dekorów to trudna sztuka, jednak nieustannie śledzimy trendy oraz poszerzamy naszą wiedzę, aby zachwycać nowymi, często zaskakującymi wzorami. Tym bardziej cieszymy się, że projekt marki Interprint po raz kolejny zdobył Państwa uznanie” – mówi Sylwia Lasota, Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży krajowej Interprint.

Do 12 edycji konkursu zgłoszono ponad 130 produktów z dziedziny mebli, akcesoriów i komponentów. Spośród nich kapituła wyłoniła najciekawsze projekty, charakteryzujące się innowacyjnością, funkcjonalnością, ergonomią, ale również ciekawym wzornictwem i zgodnością z aktualnymi trendami.

Terrazzo to delikatny, ale też bardzo energetyczny wzór. Białe tło dekoru jest sceną dla graficznie przedstawionych kamyków , tworzących unikatowe, wielobarwne formacje. Dekor o niespotykanej dynamice  jest odpowiedzią na powracający do łask wzór kultowego lastryko.

 

www.interprint.com