Drzazga Producent Mebli

tel. 71 3635459, 506 141557 fax 71 3635459,

e-mail: kontakt@drzazga.org, kontakt@drzagasklep.pl

www.grzazga.org

www.drzazgasklep.pl

www.ciecie-plyt.com

O Firmie

Drzazga

30 LAT W BRANŻY PROCENTUJE DOŚWIADCZENIEM!

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem mebli na wymiar. Oferujemy meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, szafy i garderoby oraz wszelkiego rodzaju zabudowy. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych, funkcjonalnych oraz rzetelnie wykonanych mebli tapicerowanych. Oprócz usług znajdujących się w standardowej ofercie, nasza firma podejmuje się realizacji również tych nietypowych zamówień. Staramy się dotrzeć w gusta zarówno zwolenników tradycyjnego umeblowania, jak również wielbicieli niecodziennych, niekonwencjonalnych wnętrz.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego naszym Klientom oferujemy wyłącznie oryginalne, najwyższej jakości produkty. Współpracujemy wyłącznie z ludźmi wysoce wykwalifikowanymi, specjalistami w swojej branży. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli. Do wyrobu mebli używamy wyłącznie najwyższej jakości drewna. Dużą wagę przywiązujemy do detali, ponieważ wbrew pozorom mają one niebagatelny wpływ na ostateczną strukturę i wygląd mebli.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową wszelkich komponentów do produkcji mebli. Mamy do Państwa dyspozycji ponad 9 tysięcy pozycji, spośród których z pewnością odnajdziecie produkty, których potrzebujecie.

Służymy dobrą radą i doświadczeniem, chętnie rozwiążemy każdy problem!

Serdecznie zapraszamy!

Post Author: admin

Dodaj komentarz