GRASS-HOPPER Polska Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Partyzantów 2b, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

tel. +48 33 872 10  24, fax +48 33 872 10 23

info@grass-hopper.pl

www.grass-hopper.pl

Oddziały

Kraków ul. Klimeckiego 14 pawilon „J”

tel. +48 12 652 76 86, fax +48 12 652 76 87 krakow@grass-hopper.pl
Limanowa ul. Piłsudskiego 6

tel.+48 18 337 34 89, fax +48 18 337 34 89 limanowa@grass-hopper.pl

Grass-Hopper: akcesoria i profile meblowe, fronty aluminiowe

Jeżeli chcą Państwo odświeżyć wygląd swojego mieszkania, wizyta na naszej stronie internetowej jest strzałem w dziesiątkę! To wspaniała okazja do zaopatrzenia się w akcesoria meblowe, które poprawią funkcjonalność każdego pomieszczenia i sprawią, że staną się one przyjazne i komfortowe w użytkowaniu.

Być może wystarczy umieścić szkło laminowane z grafiką w kuchni, aby codzienne przyrządzanie i spożywanie posiłków stało się o wiele przyjemniejsze? Może nowa kabina prysznicowa lub ścianka działowa w łazience przyczyni się do poprawy nastroju podczas porannej toalety? A może to kwestia oświetlenia, które należy wymienić? Również nowatorskie zawiasy, uchwyty, profile, relingi lub okucia meblowe mogą zmienić postrzeganie niektórych elementów domu.

Sami Państwo decydują o wyglądzie mieszkania. My możemy jednak pomóc spełnić niektóre marzenia proponując wysokiej klasy akcesoria, płyty oraz materiały meblowe, kuchenne fronty aluminiowe, a także elementy dekoracyjne ze szkła budowlanego lub laminowanego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i do odwiedzenia sklepu internetowego z akcesoriami meblowymi i kuchennymi, w którym znajdziecie Państwo artykuły takich marek, jak: Blum, Grass-Hopper, Häfele, Hettich, Italiana Ferramenta, Kronospan, Nomet, Sevroll oraz Signal. Każda z nich oferuje solidne produkty, które znajdują uznanie wśród użytkowników na całym świecie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz