GTV na targach Mebel 2017 w Moskwie

W dniach od 20 do 24 listopada w Moskwie odbyły się największe targi akcesoriów meblowych w Europie Wschodniej – Mebel 2017. Firma GTV uczestniczyła w tym wydarzeniu, prezentując swoje produkty na ponad 80 metrowym stoisku.


Targi MEBEL są największą imprezą targowo-wystawienniczą branży meblowej w Rosji. W ciągu 5 dni targi odwiedziło 40 000 gości z całej Rosji oraz państw sąsiednich – dostawcy oraz producenci meblowi, przedstawiciele mediów, architekci wnętrz oraz specjaliści od marketingu. Ogółem w targach wzięło udział 767 firm z 28 krajów.

Firma GTV już po raz ósmy uczestniczyła w tak wielkim i ważnym przedsięwzięciu na rynku wschodnim. Stoisko na targach odwiedziło około 1 000 osób, wśród których znaleźli się zarówno dawni partnerzy, jak i nowi klienci.

W ramach targów firma GTV prezentowała autorskie kolekcje uchwytów Shape Art oraz znane, sprawdzone i popularne modele w nowej modnej kolorystyce. Dużym zainteresowaniem cieszyły się uchwyty w najbardziej topowym kolorze czarnego matu! Odwiedzający stoisko mieli również możliwość zobaczenia i sprawdzenia nowych innowacyjnych profili GLAX, które zostały wyróżnione w tym roku nagrodą „Diament Meblarstwa” oraz funkcjonalnych systemów do drzwi przesuwnych. Spore zaciekawienie wzbudziła również nowa linia przedłużaczy biurkowych.