Hettich Polska Sp. z o.o.

Lusowo ul. Wierzbowa 48, 62-080 Tarnowo Podgórne,

tel. 61 8168300 fax 61 8168302

e-mail: office@hettich.com.pl

www.hettich.com.pl

O firmie

Historia naszej firmy sięga czasów pewnego wynalazcy. Karl Hettich wynalazł nowy element do zegarów z kukułką i w roku 1888 wybudował mały zakład produkcyjny w Szwarcwaldzie. Kolejne pokolenie w roku 1930 podjęło strategiczną decyzję utworzenia filii we Wschodniej Westfalii, która już wówczas była zagłębiem niemieckiego przemysłu meblarskiego. Od roku 1966 główna siedziba firmy mieści się w Kirchlengern. Obecnie całe przedsiębiorstwo jest ponownie w posiadaniu członków rodziny.

Pod marką Hettich International rozwinęła się liczna grupa przedsiębiorstw, które poprzez gwarantowaną wysoką jakość produktów, bogactwo nowych rozwiązań oraz ukierunkowanie na klienta zyskały uznanie na całym świecie.

Grupa Hettich to ponad 700 milionów Euro obrotu oraz 5500 pracowników. Do naszych klientów należą: przemysł meblowy, hurtownie, producenci mebli, rzemieślnicy oraz branża Do-It-Yourself. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Posiadamy 36 filii na całym świecie i jesteśmy reprezentowani w ponad 100 krajach, dzięki czemu mamy zawsze bliski kontakt z klientem.

Post Author: admin