Innowacyjny Schattdecor – SUKCES OSIĄGA TEN, KTO SIĘ WYRÓŻNIA

Od kilku lat obserwujemy w branży meblowej rosnące zapotrzebowanie na różnorodność oferty wzorniczej. Coraz mocniejszy  jest też trend indywidualizacji wnętrz.Wpływa to na rozwój w zakresie produkcji  papierów dekoracyjnych i folii z efektami synchronicznymi  i efektem głębokiego matu.

Schattdecor w ostatnich dwóch latach wprowadził na rynek nie tylko szereg nowych wzorów, które odniosły sukces rynkowy i zaliczają się do bestsellerów jak np. Dąb Sonoma, Modrzew Sibiu czy Dąb Riviera, ale może pochwalić się również  licznymi wdrożeniami produktowymi jak np. Smartfoil EVO, film melaminowy Decolay Real czy nowe folie matowe Smartfoil Mat+. Warto  też zwrócić  uwagę na nowe, eksperymentalne i imponujące dekory z kolekcji digitalVISIONS. Dzięki uruchomieniu maszyny Palis 2250 w centrali firmy, Schattdecor zaoferować może bardzo szerokie spektrum możliwości w tym zakresie.

Zadruk cyfrowy nie jest ograniczony raportem wzoru co sprawia, że  proces kreatywny nie jest niczym hamowany – począwszy od fotorealistycznych projektów  po projekty graficzne w dowolnej skali i kolorystyce – wszystko to jest możliwe do zrealizowania. Zaletą zadruku cyfrowego jest też, obok możliwości tworzenia unikatowych wzorów,  produkcja krótkich serii.

Podczas tegorocznej Areny Design na wystawie Top Design Award w Poznaniu, firma zaprezentuje dekor BARCELONA  z kolekcji  digitalVISIONS, imitujący  naturalny marmur. Zdumiewająco odmienny od klasycznie postrzeganego marmuru, ukazuje on piękno natury w całej jej okazałości. Barcelona doda niepowtarzalnego wyglądu każdemu pomieszczeniu, w którym zawsze będzie grać pierwsze skrzypce. Dekor może być z powodzeniem stosowany w przestrzeniach, które nie są przyjazne naturalnemu marmurowi ze względu na jego delikatność. Dekor w wersji lustrzanego odbicia, którego wielkość niepowtarzalnego wzoru sięga 5,5 m2  może również być zastosowany jako akcent w biurze czy hotelowej recepcji.

Kolekcja digitalVISIONS by Schattdecor umożliwia idealne kształtowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, frontów meblowych, drzwi, stołów, wnętrz szaf, lad sklepowych czy podłóg.

O wyjątkowości, kreatywności  i  innowacyjności tej  kolekcji możecie Państwo przekonać się na stronie: www.schattdecor.de/pl/dekory