Minimalistyczna nóżka do mebli marki Gamet

Wykonana z aluminium, wysmukła i nowoczesna w kształcie nóżka NA32, ma wysokość 150 mm. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju meblach tapicerowanych oraz skrzyniowych. Producentem jest polska firma Gamet.

fot. Stalmot & Wolmet

Nóżka meblowa NA32 wyróżnia się zgrabnym i eleganckim kształtem: ma wysmukłą, delikatną formę, przypominając szpilkę, dzięki czemu wpisuje się w założenia nowoczesnego minimalizmu. Nóżka jest lekka a zarazem bardzo wytrzymała na obciążenia, została wykonana z aluminium.

Praktyczna forma i nowoczesne wzornictwo powodują, że ma uniwersalne zastosowania. Doskonale komponuje się z różnymi meblami skrzyniowymi, jak szafki pokojowe, komody czy meble łazienkowe. Z powodzeniem można ją wykorzystać również w meblach tapicerowanych typu: narożniki i sofy.

Nóżka NA32 jest dostępna w wysokości 150 mm, bez regulacji. Pokrycie to aluminium polerowane (AEC00). Jednak na specjalne życzenie klienta możliwe są także inne warianty kolorystyczne, w tym także malowanie w czerni, bieli oraz graficie. Nóżka w całości jest produkowana w Polsce.

GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. Jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich.