Modna sypialnia. Poznaj najnowsze trendy

Sypialnia to miejsce relaksu i wyciszenia, dlatego powinniśmy czuć się w niej komfortowo, bez tego szansa na wydajny wypoczynek przepadnie bezpowrotnie. Najnowsze trendy stawiają na ciepłe aranżacje i subtelne wzory, obowiązkowe są spokojne kolory i drewno z pięknym usłojeniem.

 

Sypialnia jest miejscem o specjalnym zastosowaniu, jej urządzanie kieruje się nieco innymi prawami. Tutaj przede wszystkim mamy czuć się dobrze, tutaj będziemy się relaksować po całym dniu. Optymalnym rozwiązaniem jest bazowanie na stylu minimalistycznym, ale w wersji ocieplonej. Ciekawie zaprezentuje się też sypialnia w stylu rustykalnym, który z założenia jest ciepły i przytulny.

Sypialnia to przestrzeń, w której przede wszystkim szukamy wyciszenia. Relaksowi sprzyja ciekawe otoczenie urządzone z pomysłem i ze smakiem. Dobrze rozumiemy te potrzeby, dlatego do sypialni polecamy specjalnie wyselekcjonowane wzory drewna Artisan, Ambassador i Nomad. Pomogą one stworzyć wnętrze w wymarzonym stylu – mówi Sylwia Lasota z firmy Interprint.

Piękno z natury. Styl rustykalny

Styl rustykalny to ciepło wiejskich domów, wszechobecne drewno i wspomnienia wakacji spędzanych u babci. Rustykalny charakter sypialni uzyskamy przez zastosowanie dekoru Artisan. Inspirowany szlachetnym dębem, na którym czas odcisnął swoje piętno, wprowadzi do wnętrza autentyczny klimat. Artisan łączy w sobie piękno i siłę natury. Ciepła barwa dekoru sprawi, że pomieszczenie wyda się nastrojowe i przytulne, a do tego z nutą eko. Z kolei wyrazisty wzór doda pomieszczeniu nieco drapieżności – zachwyci zdecydowanym rysunkiem pionowo biegnących słojów, które malowniczo się rozszerzają, akcentując obecność sęków.

W szykownym wydaniu. Styl retro

Sypialnie w stylu retro to pasjonująca podróż w czasie, to gloryfikowanie przeszłości i piękna przedmiotów wysokiej jakości, często wykonywanych ręcznie. To miejsce pełne emocji i ciepła. Elegancką i gustowną sypialnię w wydaniu retro stworzymy za pomocą wytwornego dekoru Ambassador. To ukłon w stronę wysmakowanego stylu, ten z pozoru dyskretny i łagodny orzech epatuje energią. Ambassador zwraca uwagę subtelną grą kolorów. Słoje o jasnobeżowej, kremowej barwie przeplatają się z  karmelowymi i czekoladowymi liniami wpadającymi w ciemny brąz. Gdzieniegdzie miękko rysują się delikatne sęki. Słowem, łagodność podszyta temperamentem. Idealne rozwiązanie do sypialni, która powinna wyciszać, a jednocześnie tchnąć energią.

 

Wspomnienia z wakacji. Styl egzotyczny

Coś dla tych, którzy w sypialni widzą nie tylko strefę relaksu, ale miejsce inspiracji. Którzy nie zagrzewają długo miejsca, lubią otaczać się pamiątkami z podróży, a myślami są w ciagłej drodze. Sypialnię niestrudzonych wędrowców można (a nawet trzeba) przełamać bardziej wyrazistymi elementami, które wprowadzą powiew świeżości. W takiej sypialni idealnie sprawdzi się dekor Nomad łączący w sobie to, co egzotyczne i obce, z tym, co bliskie i dobrze znane. Ten elegancki i dynamiczny wzór ukazuje bogactwo rozłożystych kwiatów i pełen życia efekt gry szarości i brązów. Meble w dekorze Nomad nie będą neutralnym sypialnianym tłem, a z pewnością pobudzą do działania.

www.interprint.com