Naturalne kolory. Ciepłe odcienie brązów. Delikatna rustykalność

Decor Selection 2018-Dekory z obszaru trendowego COMMUNITY Zone

To kolejny temat trendowy naszej Decor Selection 2018. W społeczeństwie, które zdominowane jest przez nowe formy egzystencji międzyludzkiej, zanika klasyczne pojmowanie wnętrza na rzecz indywidualizacji i zaspokajania potrzeb jednostki. Centrum mieszkania znajduje się w salonie, graniczącym z kuchnią i z jadalnią. To tutaj się dyskutuje, spożywa posiłki, pracuje i bawi. Odbiorcy trendu COMMUNITY ZONE odnajdują spełnienie w stylu zindywidualizowanym.

Dominującą strukturą meblową w 2018 roku nadal będzie dąb, w wielu wariantach. Uzupełniać go będą takie drewna jak wiąz, hikora oraz sosna. Ważną rolę odgrywać będą nadal efekty strukturalne, które podkreślają naturalny charakter wnętrza.

Rustykalność będzie w 2018 roku nadal w modzie. Ale zamiast ekstremalnie zużytych struktur i rustykalnego stylu wiejskiego, dominować będzie delikatność i naturalność – rustykalność tak, ale lekka w wyrazie!  W centrum uwagi będą zatem dekory masywne, w optyce forniru, ale przy tym eleganckie. Kolorystyka naturalna lub ciepłe brązy.

COMMUNITY Zone- dekory w centrum uwagi

 

Cuscino Decor Selection 2018

Cuscino

Wzór– jak zdradza jego nazwa- powstał we Włoszech. Wzory tekstylne w formie aplikacji zadomowiły się na dobre we wnętrzach. Kilka lat temu wprowadziliśmy na rynek podobny dekor Twist, który zdobył sobie duże uznanie klientów. Przekonało nas to do umieszczenia kolejnego wzoru tekstylnego do kolekcji tym razem w ramach Decor Selection 2018.

 

Dąb Catania

Wzór ten jest bardzo naturalną reprodukcją struktury dębu. Rysunek o ponacinanych, dużych  fladrach, z wieloma rustykalnymi szczegółami, w kolorystyce ciepłego brązu i złota wprowadza do wnętrza wiele dynamiki i ożywienia. Dzięki delikatnym porom i wąskim sękom ma jednak przy tym harmonijny charakter. Dekor ten doskonale wpisuje się w trend COMMUNITY Zone i może być łączony z dużą gamą wzorów drewnopodobnych.

Catania Eiche Decor Selection 2018

 

Jeśli macie Państwo pytania do Decor Selection 2018, odnośnie naszych propozycji wzorniczych  czy produktów, prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi działami sprzedaży. sales@schattdecor.de