Nowość wśród akcesoriów marki Inoxa

Nową propozycją wśród akcesoriów marki Inoxa są kosze cargo na prowadnicach Blum pełnego wysuwu, wyposażone w zintegrowany system cichego domykania. Sposób montażu jest bardzo wygodny, ponieważ kosze cargo dla szerokości korpusu 15 i 20 cm są dostosowane do montażu do boku korpusu po lewej lub po prawej stronie. Pozostałe carga do szerszych szafek montowane są na dole również do boków korpusu.

 

Niezawodność i renoma marki Blum w połączeniu z solidnym wykonaniem koszy w 100% we Włoszech gwarantują niezawodność systemu i zadowolenie wśród klientów.

Artvinyl-Pol badając potrzeby rynku wprowadza do sprzedaży najciekawsze i najbardziej poszukiwane przez klientów rozwiązania z oferty włoskiego producenta. W chwili obecnej prezentujemy pięć serii. Pierwsza z nich, wspomniana powyżej to Cromatica na prowadnicach Blum Drugą, bardzo popularną wśród klientów serią, jest GOLD na prowadnicach Hettich z pełnym wysuwem i cichym domykaniem. Oprócz standardowych wymiarów w tej serii są też trzypoziomowe kosze do korpusu 15 cm oraz kosze do szafek górnych do głębokości 28cm. Ostatnią serią koszy drucianych jest QUADRO wyposażone w prowadnice Salice, które charakteryzuje system cichego domykania oraz wysuw 90% .

INOXA proponuje również eleganckie kosze z pełnym dnem oraz różnego rodzaju wykończenia kolorystyczne.  Artvinyl-Pol oferuje kosze z białym pełnym dnem oraz chromowanymi relingami. Pierwszą serią jest De Luxe z delikatnymi, cienkimi relingami pasującymi do niemal każdego stylu kuchni. Drugą, bardziej zdecydowaną, jest seria Ellite, która wyróżnia się owalnymi relingami. Ellite to bardzo elegancka propozycja dla wymagających klientów. W ramach tej serii włoski producent proponuje bardzo efektowne wykończenie titanium, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów i jest dostępne na zamówienie.

 

Inoxa gwarantuje wysoką jakość wykonania i różnorodność produktów. Dzięki szerokiej ofercie nieustannie się rozwija i trafia do coraz szerszej grupy odbiorców. Marka Inoxa z roku na rok jest coraz lepiej rozpoznawana również na polskim rynku i rośnie grono klientów, którzy wracają do tych rozwiązań w kolejnych realizacjach mebli kuchennych.

 

www.inoxa.info.pl

Dodaj komentarz