Okucia meblowe GTV dostępne w programie SWOOD Design

GTV i  DPS Software nawiązały współpracę, w ramach której opracowana została biblioteka okuć meblowych GTV w 3D. Producenci mebli i stolarze mogą korzystać z nich za darmo, przy wykorzystaniu programu SWOOD Design.

GTV – międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia – rozpoczął współpracę z DPS Software – wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją.

Efektem współpracy jest biblioteka okuć dostępna za darmo dla producentów mebli i stolarzy w programie SWOOD Design, którego pierwszym i największym autoryzowanym dostawcą jest firma DPS Software.

Producenci mebli oraz stolarze mogą korzystać z modeli 3D okuć meblowych marki GTV. Co więcej, każdy komponent opatrzony jest wykazem właściwości katalogowych, takich jak opis, koszt czy numer katalogowy. Daje to możliwość szybkiego wygenerowania listy materiałów i kosztorysu. Kolejnym udogodnieniem jest wykonanie wszystkich niezbędnych operacji technologicznych korpusów mebla takich, jak wiercenie czy frezowanie, które następuje po przeciągnięciu modelu 3D do złożenia.

– Współpraca z firmą DPS Software to kolejny krok do ułatwienia naszym klientom procesu urządzania mieszkania. Dzięki sprawnemu przejściu z etapu projektowania do produkcji, nasze produkty mogą zostać wykorzystane optymalnie precyzyjnie i w sposób jeszcze bardziej efektowny spełniać swoje funkcje – mówi Mateusz Strzałkowski, rzecznik prasowy firmy GTV Poland.

 

Aby pobrać darmową bibliotekę okuć meblowych GTV, proszę przejść na stronę:

https://www.swood.pl/biblioteka-gtv.html

 

O GTV

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem. GTV jest laureatem licznych konkursów branżowych i ogólnobiznesowych, takich jak Gazele Biznesu, Diament Meblarstwa czy Złota 7 Branży Meblarskiej.

Więcej informacji na http://www.gtv.com.pl/pl/.