Najwyższej jakości powierzchnie o wysokim połysku oraz matowe to nowe możliwości w projektowaniu mebli i wystroju wnętrz.

PerfectSense to kategoria premium wśród lakierowanych płyt MDF o wysokim połysku i głębokim macie. Nadają przestrzeniom mieszkalnym i komercyjnym aurę luksusu i elegancji. Specjalna technologia UV zapewnia płytom PerfectSense wyjątkową wytrzymałość i odporność na zadrapania. Użytkownicy mogą cieszyć się powierzchnią wysokiej jakości przez długi czas.

Płyty lakierowane PerfectSense to znacznie więcej niż zwykłe melaminowane płyty MDF. Powstają one w skomplikowanym i niezwykle precyzyjnym procesie lakierowania. Gotowy produkt łączy w sobie perfekcyjny wygląd i wyjątkowe walory dotykowe. Najwyższą jakość tych płyt potwierdzają przyznane im nagrody, takie jak „Specjalne wyróżnienie” na German Design Award 2016, „Najlepszy z najlepszych” na Iconic Award 2016 oraz „Wysoka jakość produktu” na Interzum Award 2017.

PerfectSense Gloss zachwyca głębokim połyskiem. Przywodzi na myśl czysty luksus, zapewniając efekt podobny do szkła lub akrylu. Pomieszczenie wydaje się jaśniejsze i większe dzięki głębi oraz niezwykłemu połyskowi. PerfectSense Matt to ciepła i aksamitna powierzchnia. Powłoka Anti-Fingerprint zapobiega powstawaniu odcisków palców, nawet na meblach bez uchwytów. Przytłumione kolory tworzą atmosferę spokoju i luksusu. Producent materiałów drewnopochodnych uzupełnia asortyment płyt lakierowanych MDF o PerfectSense Matt na laminatach.Dzięki zestawom dopasowanych dekorów i materiałów firmy EGGER płyty można stosować na płaszczyznach poziomych i pionowych w meblarstwie, jak również na powierzchniach krzywoliniowych. Dopasowane obrzeża ABS oraz PMMA dostępne są w wersjach matt i gloss, zapewniając jednolity wystrój. Format 2800 x 2070 mm jest odpowiedni do docinania, obniżając straty i zmniejszając koszty, dzięki czemu projekty stają się bardziej ekonomiczne.

Luksusowe powierzchnie w modnych dekorach

Dzięki PerfectSense firma EGGER podąża za nowymi trendami. Mat jako kontrastująca alternatywa dla wysokiego połysku cieszy się obecnie dużym powodzeniem w ekskluzywnych aranżacjach wnętrz. Matowe powierzchnie przywodzą na myśl wysoką jakość. Są one najczęściej wykorzystywane w meblach z najwyższej półki. Niezwykła jakość PerfectSense Matt odróżnia je od innych matowych powierzchni meblowych. Dzięki wysokiej jakości wykończenia na powierzchni PerfectSense Matt nie pozostają widoczne odciski palców.

W ofercie magazynowej EGGER dostępne są dekory odzwierciedlające najbardziej aktualne trendy. U702 Kaszmir, U708 Szary jasny, U732 Szary przykurzony, U222 Beż kremowy oraz U727 Szary kamienny pomogą stworzyć przytulną atmosferę. Poza dekorami klasycznymi W1000 Biały premium oraz W1100 Biały alpejski, U999 Czarny coraz częściej pojawiają się na powierzchniach matowych.

Gładka powierzchnia i trójwymiarowe wykończenie sprawia, że PerfectSense Gloss wyróżnia się na tle innych powierzchni o wysokim połysku. Aby uzyskać tak wysoką trwałość i atrakcyjny wygląd, melaminowana płyta dekoracyjna MDF jest najpierw wielokrotnie piaskowana a następnie powlekana podczas specjalnego procesu technologicznego. Swoje wyjątkowe właściwości płyty PerfectSense Gloss zawdzięczają również jednolitym nośnym płytom MDF. Oferta magazynowa obejmuje dziewięć dekorów PerfectSense Gloss. Wszystkie dostępne kolory są teraz bardzo popularne – jak na przykład dekor U323 Czerwień chili. Tworzą one niezwykle szeroką paletę, od klasycznych odcieni bieli, takich jak W1000 Biały premium i W 1100 Biały alpejski, aż do odcieni beżu i szarości U104 Alabaster, U763 Szary perłowy. Czarny dekor U999 doskonale ukazuje niezwykłą głębię i przypominające szkło wykończenie PerfectSense Gloss.

https://www.egger.com/shop/pl_PL//P%C5%82yty-lakierowane-w-po%C5%82ysku-matowe/HOCHGLANZPREMIUM-PerfectSense-Gloss/p/HOCHGLANZPREMIUM

Dodaj komentarz