Podnośniki Top – Stays firmy GTV. Funkcjonalność o poziom wyżej

Podnośniki Top – Stays firmy GTV to nowa generacja systemów otwierania górnych szafek. To rozwiązanie praktyczne, ergonomiczne i łatwe w montażu – dzięki nim front szafki płynnie otwiera się do góry, zapewniając pełny dostęp do jej zawartości, a klapę można zatrzymać w dowolnej pozycji.


Podnośniki Top-Stays to praktyczne i estetyczne rozwiązanie stosowane w górnych szafkach, zapewniające nie tylko cichą i płynną pracy mechanizmu, ale i nowe możliwości aranżacyjne. Użycie podnośników umożliwia zastąpienie tradycyjnych frontów otwieranych na bok jedną szeroką klapą, doskonale komponującą się z modnymi ostatnio szerokimi szufladami. Top-Stays sprawdzą się również jako eleganckie zamkniecie wnęk nad szafą czy lodówką.

Kąt otwarcia 107° ułatwia dostęp do produktów i przedmiotów przechowywanych wewnątrz szafki. Dzięki temu, że front otwierany jest do góry, nie koliduje on z pozostałymi klapami i eliminuje ryzyko bolesnego urazu głowy w zderzeniu z otwartymi drzwiami szafki, o jaki nietrudno w ferworze prac kuchennych. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest również możliwość zatrzymania klapy w dowolnej pozycji i na tak długo, jak będzie nam to potrzebne.

Dodatkowo podnośniki Top-Stays wyposażone są w system cichego domyku, zapewniający bezszelestne i delikatnie zamknięcie frontu. Regulować i dostosować do swoich preferencji można nie tylko jego prędkość, ale i siłę otwierania. Mechanizm montuje się do boków korpusu, dzięki czemu jego praca jest płynna i stabilna oraz nie wymaga zastosowania zawiasów.

Podnośniki Top-Stays firmy GTV dostępne są w trzech wersjach, różniących się od siebie siłą sprężyny, dzięki czemu łatwiej dobierzemy model podnośnika do wysokości frontu – od 250 do 500 mm. W skład zestawu wchodzą: dwie sztuki mechanizmu podnośnika (lewy i prawy), dwie sztuki mocowania frontu oraz dwie sztuki zaślepek (lewa i prawa) w uniwersalnych kolorach białym lub szarym.