Targi SICAM 2018 zakończone – podsumowanie

Kilka tysięcy gości, godziny owocnych rozmów i wiele nowości! Tegoroczne targi SICAM we włoskim Pordenone obfitowały w wiele ciekawych rozwiązań. Polska firma GTV już tradycyjnie była jednym z wystawców.

 


W trakcie targów, firma GTV – wiodący dystrybutor akcesoriów meblowych – zaprezentował swoje strategiczne rozwiązania w tym szuflady Modern Box oraz Axis, które są bestsellerowym produktem pruszkowskiej firmy. Wśród pokazywanych artykułów znalazła się również nowość – garderoba ELITE, w kolorach białym oraz antracytowym – kompleksowy system rozwiązań, który jest odpowiedzią na brak miejsca na ubrania. Ważną nowością były też zawiasy z regulacją mimośrodową 3D – ZM-DCHC.

Za pomocą stołu tokenowego zaprezentowano także robiące wrażenie profile Glax. Dużym zainteresowaniem cieszyła się kolekcja nowych uchwytów. – Targi były dla nas bardzo owocne, zebraliśmy wiele kontaktów i odbyliśmy mnóstwo ciekawych, inspirujących rozmów. Nasza obecność tutaj to już tradycja – mówi Marcin Piotrowski, koordynator ds. trade marketingu eksport w firmie GTV. Targi były dla GTV dobrą okazją do promocji za granicą, przed otwarciem oddziału w Hiszpanii.