Tulplast Ireneusz Socha Sp. j.

Wiosenna 27, 62-021 Paczkowo

tel. 61 815 70 16,

GSM 696 172 856

fax 61 815 70 87

e-mail: info@tulplast.pl

e-mail: zamowienia@tulplast.pl

www.tulplast.pl

O firmie

Firma TULPLAST jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu sprzedawanych na rynku krajowym i eksportowanych na rynki zagraniczne. Doświadczenie które zdobywamy od momentu powstania firmy w 1985 roku pozwala nam ciągle rozwijać się i wprowadzać do produkcji nowe wyroby. Dążymy do tego by nasze produkty odznaczały się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną.

Zajmujemy się produkcją szerokiej gamy elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Przetwarzamy tworzywa typu PE, PP, ABS, PA, PA z włóknem szklanym i inne. Zajmujemy się również obtryskiem elementów metalowych. Posiadany przez nas szeroki park maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych ( posiadamy wtryskarki ARBURG, BATTENFELD o sile zwarcia od 60 do 250 ton ) umożliwia nam wykonywanie różnych elementów. Produkujemy również wyroby metalowe, wykorzystując nasz pozostały park maszynowy obejmujący prasy do metalu, gilotyny, automaty tokarskie i frezarskie oraz centra obróbcze.

Dysponujemy własną narzędziownią w której na własne potrzeby wykonujemy oprzyrządowania wykorzystywane w naszej produkcji, co wpływa na szybkość, jakość i ekonomikę wyrobów wdrażanych przez nas do produkcji.

Nasze wyroby podzielić możemy na wiele różnych grup przeznaczonych do różnych działów przemysłu i rzemiosła. Szczegółowa oferta produkawanych przez nas wyrobów dostępna jest w dziale OFERTA naszego serwisu. Ponadto część naszej produkcji to wyroby produkowane w kooperacji dla innych firm i na ich zlecenia. Jesteśmy otwarci i chętni na takie współprace.

Firma TULPLAST mieści się w Paczkowie koło Poznania. Posiadamy również drugi zakład w Tulcach.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008

iso.jpg

Post Author: admin