Zadruk cyfrowy w centrum uwagi na targach High Design

Od 28 do 30 sierpnia w São Paulo odbywają się jedne z największych targów designu w Brazylii – High Design – Home & Office Expo. Po raz trzeci targi  organizowane są one w pawilonach EXPO. Wystawcami są producenci mebli oraz produktów z branży wyposażenia wnętrz. Wystawa ta jest również źródłem inspiracji i wiedzy.

Schattdecor na swoim, specjalnie na ten cel zaprojektowanym, stoisku o powierzchni 50 m2 zaprezentuje  przede wszystkim zadruk cyfrowy i kolekcje wzornictwa  cyfrowego. Celem jest przybliżenie tej technologii druku architektom, projektantom oraz innym przedstawicielom branży.

 

Decor High Design Expo in Sao Paulo
Dekor High Design Expo in Sao Paulo

Zadruk cyfrowy umożliwia swobodne kształtowanie form meblowych, podłóg i paneli. Ekskluzywne dekory z oferty Schattdecor nadają wnętrzom nowego charakteru.

Zadruk cyfrowy gwarantuje ten sam wysoki poziom jakości jak to ma miejsce w przypadku wklęsłodruku, ponieważ we wszystkich siedzibach grupy Schattdecor  w użyciu są te same papiery bazowe oraz pigmenty farbowe. W tej technologii można zadrukowywać powierzchnie o wymiarach 5 x 2,25 metra – bez powtórzeń.

Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów  High Design w São Paulo – stoisko B17.