O tym jak doskonale produkty marki Rejs sprawdzają się w kuchennych aranżacjach świadczy fakt, że firma została właśnie (już po raz kolejny) wyróżniona w ramach prestiżowego plebiscytu Laur Konsumenta.

 

W tym roku produkty Rejs nie tylko uplasowały się na pierwszym miejscu w swojej kategorii, ale uzyskały również aż 30% całkowitej liczby głosów. Tym samym, zdobyły Złoty Laur Konsumenta 2018, zaś sama firma – tytuł Top Marka 2018!

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki mający za zadanie wyłonienie najbardziej popularnych wśród klientów produktów, marek i usług w różnych kategoriach. Co ważne – na produkty głosują ci, którzy z nich korzystają – użytkownicy.

Konkurs daje korzyści zarówno producentom i dystrybutorom, jak i klientom ostatecznym. Pierwsza grupa dowiaduje się jakie produkty i usługi są obecnie najbardziej popularne w konkretnych kategoriach, co pozwala jej dążyć do poprawy jakości własnych usług. Z kolei druga grupa – klienci ostateczni, dzięki Laurom mogą podejmować lepsze decyzje zakupowe. Wybierając produkty, którym ufają już inni konsumenci, decydują się na sprawdzoną jakość.

Top Marka, z kolei – to wyróżnienie nadawane firmom, którym rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Klienta. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji – niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych brandów dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w plebiscycie Laur Klienta. Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców.

 

Firma REJS została uhonorowana Złotym Laurem Konsumenta 2018 i tytułem Top Marka 2018 konkursu laur Konsumenta. REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. Niemal 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 600 zatrudnionych osób), rodzinne wartości i „know how” gwarantują firmie nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

Systemy szuflad Comfort Box marki REJS – szuflady Comfort Box, dostępne w różnych rozmiarach i wysokościach, pozwalają na pełny wysuw, co zdecydowanie ułatwia dostęp do przechowywanych w nich przedmiotów. Rozwiązania dostępne są w dwóch opcjach – szuflady frontowe lub wewnętrzne, dzięki temu możemy zaprojektować kuchnię w taki sposób, jaki najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom

Systemy szuflad Slim Box marki REJS wyróżniają się wąskimi boczkami (o grubości zaledwie 13,4 mm). Pozwala to na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie wnętrza szuflady, a tym samym – na zwiększenie jej pojemności. To idealna propozycja do kuchni, w której liczy się każdy centymetr. Do wyboru są trzy wysokości (89, 121 i 185 mm) i cztery długości prowadnicy o pełnym wysuwie. Szuflady występują w dwóch opcjach – wewnętrzne i frontowe.

Corner Optima marki REJS – półki zostały skonstruowane w taki sposób, by całkowicie wypełnić pustą przestrzeń narożnej szafki. Wysuwamy je w dwóch sekwencjach, za pomocą płynnego, falistego ruchu. Ich mechanizm nie nastręcza kłopotów nawet przy maksymalnym obciążeniu (15 kg na półkę).

Systemy Cargo marki REJS – w ofercie REJS znajdziemy rozwiązania Cargo w różnej wielkości, przeznaczone do szafek wysokich, niskich i narożnych. Te pierwsze – carga wysokie to idealne wyposażenie domowej spiżarni schowanej w szafce typu „słupek”. Przechowywanie rzeczy nigdy nie było tak proste.

Systemy Cargo marki REJS – Carga przeznaczone do zastosowania w wąskich szafkach pozwalają wykorzystać przestrzeń, która dotychczas zazwyczaj bywała niezagospodarowana. A szkoda bo to idealne miejsce na ściereczki, środki czystości, niewielkie pojemniczki z przyprawami, czy wysokie butelki.

Systemy relingowe marki REJS – nad blatem roboczym w kuchni lub w strefie zmywania warto umieścić systemy relingowe, które zdecydowanie ułatwiają dostęp do najczęściej używanych przedmiotów – np. przypraw, ręczników papierowych, desek do krojenia czy ociekarki do naczyń.