Drew-Trans II po raz kolejny wyróżniony Złotym Płatnikiem

Dobra kondycja i płynność finansowa, lojalność w biznesie, zachowanie najwyższych standardów płatniczych – wszystko to potwierdza certyfikat Złoty Płatnik, który po raz kolejny trafił do Drew-Trans II. Dzięki temu firma znalazła się w gronie rzetelnych i zaufanych przedsiębiorców, wyróżniających się na rynku.

Plebiscyt Złoty Płatnik to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Euler Hermes Collections firmom, które zachowują najwyższe standardy dyscypliny płatniczej. Otrzymują je firmy, które spełniają jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów: Wskaźnik Moralności Płatniczej powyżej 80 punktów, rating na poziomie powyżej CCC oraz brak aktywnych windykacji z końcem roku.

 

Takie warunki spełnia zaledwie 6% przedsiębiorstw na polskim rynku. Laureaci plebiscytu wyłaniani są na podstawie danych pochodzących z Programu Analiz Należności Euler Hermes Collections, w którym znajdują się informacje o aktualnej sytuacji kontrahentów, branży i rynku.

– Otrzymanie certyfikatu Złotego Płatnika to dla nas bardzo duże wyróżnienie i potwierdzenie, że ciężka praca jaką wkładamy w zachowanie najwyższych standardów jest odzwierciedlona w naszych relacjach z klientami i kontrahentami, a także zauważana na rynku. To dla nas nie tylko nagroda i mobilizacja do dalszej pracy, ale też dowód na to, że ukierunkowanie działań naszej firmy na jakość jest doceniane przez specjalistów – mówi Zenon Wrzeszcz, prezes Drew-Trans II.

 

Złoty Płatnik to potwierdzenie wiarygodności firmy, które pomaga także w łatwiejszym nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, a dla rozmaitych instytucji finansowych oznacza bardzo dużą wiarygodność regulowania zobowiązań przedsiębiorstwa i uzyskanie korzystniejszych warunków linii kredytowych.

 

Tegoroczny certyfikat Złoty Płatnik to nie pierwsze takie wyróżnienie w historii Drew-Trans II. Firma otrzymuje je od 2015 roku, czyli od momentu powstania nagrody.