FIRMA DREW – TRANS II WŚRÓD GEPARDÓW BIZNESU 2017

Drew Trans II jest firmą kładącą duży nacisk na rozwój i innowacyjność jak i trendy, które panują na rynku. Ich starania i ciężka praca została doceniona w konkursie Gepardy Biznesu.

Od dwunastu lat Instytut Europejskiego Biznesu organizuje konkurs Gepardy Biznesu. W zestawieniu ujmowane są najlepiej prosperujące firmy w Polsce. W tym roku badane było 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Tytuł Gepard Biznesu 2017 uzyskało 714 firm handlu artykułami budowlanymi
i drewnem, bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.
Wśród wyróżnionych znalazła się była firma Drew – Trans II.

„Dziękujemy za to wyróżnienie. To kolejny sukces naszej firmy jej wieloletniej historii! Nasza wysoka wydajność działania i efektywne zarządzanie, realnie przekładają się na osiągane wyniki finansowe. Cieszymy się, że nasze działania zostały zauważone i docenione. To dowód na to, że obrany przez nas kurs jest jak najbardziej właściwy” – dodaje Zenon Wrzeszcz – Prezes Zarządu Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy sp. z o.o.

 

Nagroda Gepardy Biznesu to nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie wyróżnienie dla tego przedsiębiorstwa. Drew Trans II udowodnił, że wykraczanie poza utarte schematy rozwoju przynosi korzyści i jest zauważane  przez otoczenie. Udoskonalona oferta handlowa, dostosowywanie się do wymogów współczesnego rynku, doświadczona kadra oraz bogate zaplecze maszynowe są kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa.