Grupa Meblowa Szynaka wraz z Partnerami zaprasza na IX edycję Międzynarodowych Targów Partnerskich w Iławie.

Grupa Meblowa Szynaka wraz z Partnerami już po raz IX organizuje w Centrum Wystawienniczym Szynaka w Iławie Międzynarodowe Targi Partnerskie Producentów Mebli. To wyjątkowe wydarzenie, jest jedną z czołowych imprez w kalendarzu eventów branży meblowej. Coroczna obecność setek klientów z kraju i zagranicy świadczy o wysokiej randze i prestiżu spotkania. Każda edycja tej imprezy ma wyjątkową oprawę, a każdy dzień targów obfituje w różnorodne atrakcje programowe. To niepowtarzalne wydarzenie jest nie tylko spotkaniem o charakterze biznesowym, ale również eventem, który w znaczny sposób przyczynia się do promocji meblarstwa w kraju i zagranicą.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Partnerskich Producentów Mebli odbędzie się w dniach 04-07 września 2018  r. Jako jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w województwie warmińsko-mazurskim, odbywające się w przystosowanym do tego typu eventów obiekcie targowo-konferencyjnym, przyciąga każdego roku klientów z kraju i zagranicy. Nawiązane tu kontakty biznesowe od ponad 9 lat przyczyniają się do dynamicznego wzrostu sprzedaży firm biorących w nim udział oraz wspólnego kreowania naszych marek, jako liderów branży w kraju i na świecie. Targi to świetna okazja na przeprowadzanie bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami, spotkanie z innymi kontrahentami, wprowadzenie na rynek i promowanie nowych produktów oraz usług, pozyskanie bezpośrednich opinii od odbiorców na temat oferowanego asortymentu, budowanie wizerunku firmy, badanie rynku, śledzenie najnowszych trendów branżowych, pozyskanie partnerów biznesowych, zaistnienie na arenie krajowej i międzynarodowej. Oprócz spotkania z klientami targi są też doskonałą szansą dla Państwa firmy na wymianę doświadczeń i prowadzenie rozmów z czołowymi przedstawicielami branży. Rozmowy kuluarowe czy networking pozwalają budować relacje, nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz sprzyjają efektywnej wymianie informacji i życzliwej atmosferze biznesu. Nasze targi są tłumnie odwiedzane przez właścicieli salonów meblowych i przedstawicieli branży wyposażenia wnętrz z całego kraju, Europy i świata. Formuła B2B pozwala zachować ekspercki charakter eventu i przekłada się bezpośrednio na efektywność prowadzonych negocjacji. Setki profesjonalnych odwiedzających nie tylko z kraju ,ale również z zagranicy sprawiają, że Międzynarodowe Targi Producentów Mebli zyskały renomę jednego z największych tego typu wydarzeń w regionie. Szeroko zakrojona promocja imprezy w mediach branżowych i Internecie jest nie tylko formą popularyzacji eventu, ale równocześnie będzie doskonałą okazją do promowania Państwa marki.

Organizując Targi w sposób szczególny i pieczołowity dbamy o pozyskanie jak największej ilości osób odwiedzających imprezę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w wyjątkowej atmosferze wraz z współwystawcami: Kronospan, Pfleiderer, Rehau, Still, Szkłomal, Ajram, Szkłomal, WFM-Kuchnie, Pałac Mortęgi Hotel&SPA.

IX edycja Międzynarodowych Targów Partnerskich z pewnością przyniesie Państwu nowe, efektywne biznesowe relacje i kontrakty oraz będzie miała wpływ na dalszy rozwój Państwa firmy.

 

Zobacz zaszłoroczne wydarzenie: https://www.szynaka.pl/pl/wydarzenia/meblarski-swiat-zjechal-do-ilawy.html